Facebook Pixel

Salopete

 
-38%

Salopeta SexyRed cu paiete

Cod produs: LC64189-3
99 lei 159 lei (TVA inclus)
Livrare prin curier rapid 1-2 zile lucratoare

Alege marimea dorita

S M
Click aici pentru afla marimea potrivita pentru tine (masuri in cm)
COMANDA TELEFONIC
031 229 54 23
  • Descriere
  • Livrare & plata
  • Returnare

Salopeta sexyred cu paiete de pe site-ul nostru este o salopetă senzuală după cum îi spune și numele ce va atrage în mod sigur priviri pline de admirație și respect la orice tip de eveniment vei dori să participi. Salopeta nu este nici prea sexy pentru a nu fi vulgară și cu siguranță este suficient de elegantă pentru a putea face față cu brio presiunilor unei ocazii speciale la care trebuie să fii prezentă. Salopeta are gâtul înalt, mânecile lungi și este scurtă pe picioare, mulată pe corp, fapt ce îți va pune foarte frumos în evidență formele bine lucrate. Materialul este foarte plăcut și comfortabil iar mărimile disponibile la noi și prețul foarte bun fac din ea o alegere sigură și de nerefuzat.

MASURI ARTICOL IN CENTIMETRI

Bust - masoara-te peste piept
Talie - ia-ti masura in zona unde esti mai subtire
Sold - masoara zona cea mai proeminenta a posteriorului

Parts/SizesSMLXL
BustRelax889298104
Stretched9296102108
WaistRelax70748086
Stretched74788492
HipRelax96104110116
Stretched100110114120
LengthFront72747678
Back72747678
ElasticityLow Elasticity

Comanda pana in ora 15 (in zi lucratoare) si iti trimitem comanda in aceeasi zi!

Livrare in Romania - prin curier rapid GLS, in 1-2 zile lucratoare de Luni pana Vineri.
Vezi detalii


Livrare internationala - prin curier rapid GLS.
Vezi detalii


Plata - vezi detalii despre cum poti plati.

Comanda fara griji!
Anunta-ne prin e-mail in 2 zile de la primirea comenzii, daca doresti sa returnezi si poti alege alt model, alta culoare, alta marime sau iti returnam banii inapoi in 7 zile de la returnare.
Vezi detalii

Comentariile clientilor

    Parerea ta

    Pentru a ne scrie parerea ta, te rugam sa te autentifici in contul tau sau sa iti creezi unul daca nu il detii inca. Multumim