Facebook Pixel

Rochii

 
-38%

Salopeta Sexy cu paiete

Cod produs: LC64189-2
99 lei 159 lei (TVA inclus)
Livrare prin curier rapid 1-2 zile lucratoare

Alege marimea dorita

S M L
Click aici pentru afla marimea potrivita pentru tine (masuri in cm)
  • Descriere
  • Livrare & plata
  • Returnare

Salopeta sexy cu paiete de pe site-ul nostru este o ținută superbă pentru o seară de vis la o petrecere de club sau o ocazie unde vrei să lași o impresie foarte plăcută în urma ta. Este mulată pe corp, iar țesatura ei îți va oferi sigur un sentiment de comfort maxim. Are gâtul înalt iar la spate este dotată cu fermoar. Mânecile sunt lungi iar pe picioare este scurtă, fapt ce va pune foarte frumos în evidență picioarele sexy. Este o alegere minunată ce nu te va face să regreți investiția făcută așa că intră acum în descriere și vezi ce mărime ți se potrivește, alege-o și finalizează comanda la un preț mai mult decât acceptabil.

MASURI ARTICOL IN CENTIMETRI

Bust - masoara-te peste piept
Talie - ia-ti masura in zona unde esti mai subtire
Sold - masoara zona cea mai proeminenta a posteriorului

Parts/SizesSMLXL
BustRelax889298104
Stretched9296102108
WaistRelax70748086
Stretched74788492
HipRelax96104110116
Stretched100110114120
LengthFront72747678
Back72747678
ElasticityLow Elasticity

Comanda pana in ora 15 (in zi lucratoare) si iti trimitem comanda in aceeasi zi!

Livrare in Romania - prin curier rapid GLS, in 1-2 zile lucratoare de Luni pana Vineri.
Vezi detalii


Livrare internationala - prin curier rapid GLS.
Vezi detalii


Plata - vezi detalii despre cum poti plati.

Comanda fara griji!
Anunta-ne prin e-mail in 2 zile de la primirea comenzii, daca doresti sa returnezi si poti alege alt model, alta culoare, alta marime sau iti returnam banii inapoi in 7 zile de la returnare.
Vezi detalii

Comentariile clientilor

    Parerea ta

    Pentru a ne scrie parerea ta, te rugam sa te autentifici in contul tau sau sa iti creezi unul daca nu il detii inca. Multumim