Rochii

 
Rochie lunga WineMermaid
Cod produs: LC610358-3
149 lei (TVA inclus)
Livrare prin curier rapid 1-2 zile lucratoare
Bucati putine in stoc!

Alege marimea dorita

S
Click aici pentru afla marimea potrivita pentru tine (masuri in cm)
  • Descriere
  • Livrare & plata
  • Returnare

Rochie lunga WineMermaid stil sirena, corset din satin cu decolteu adanc. Bretele finute pe spate in X, inchidere cu fermoar. Accesorizati-o cu bijuterii la moda si tocuri inalte pentru un astepect uimitor.

MASURI ARTICOL IN CENTIMETRI

Bust - masoara-te peste piept
Talie - ia-ti masura in zona unde esti mai subtire
Sold - masoara zona cea mai proeminenta a posteriorului

Parts/SizesSMLXL
Bust  Relax838893103
Stretched9398103113
Waist  Relax66717686
Stretched72778292
Hip  Relax9499104114
Stretched100105110120
Length  Front152154156158
Back152154156158
ElasticityMedium Elasticity

Comanda pana in ora 15 (in zi lucratoare) si iti trimitem comanda in aceeasi zi!

Livrare in Romania - prin curier rapid GLS, in 1-2 zile lucratoare de Luni pana Vineri.
Vezi detalii


Livrare internationala - prin curier rapid GLS.
Vezi detalii


Plata - vezi detalii despre cum poti plati.

Comanda fara griji!
Anunta-ne prin e-mail in 2 zile de la primirea comenzii, daca doresti sa returnezi si poti alege alt model, alta culoare, alta marime sau iti returnam banii inapoi in 7 zile de la returnare.
Vezi detalii

Comentariile clientilor

    Parerea ta

    Pentru a ne scrie parerea ta, te rugam sa te autentifici in contul tau sau sa iti creezi unul daca nu il detii inca. Multumim